c-srt

C-Art Formularz

CART DAYS formularz zgłoszeniowy galerie i jwsr 2023r.

Formularz Zgłoszeniowy

- CRAFT ART DAYS

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. 

Uwaga! Zgłoszenie się przez ten formularz nie jest jednoznaczne z przyjęciem i gwarancją uczestnictwa. Wyniki rekrutacji zostaną wysłane indywidualnie, na adres mailowy podany w zgłoszeniu. Wybór Wystawców ma charakter subiektywny i ostateczny — nie podlega negocjacji. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy uczestniczenia w wydarzeniu.

Udział w wydarzeniu C-ART DAYS mogą wziąć wystawcy prezentujący prace malarskie; im. obrazy, szkice, rysunki, rzeźbę i płaskorzeźbę. Wystawca nie może prezentować i sprzedawać takich produktów jak biżuteria, moda, ceramika użytkowa.

Wystawca może prezentować jedynie własne, autorskie prace.

Szczegółowe godziny montażu i demontażu zostaną podane do 4 dni przed wydarzeniem.

Materiały promocyjne nt. produktów prezentowanych na stoisku przesłane przez Wystawców będą umieszczone na profilu targów FB/IG wyłącznie po opłaceniu stoiska. Umieszczanie materiałów jest wyłącznie wolną wolą Organizatora i nie ma on obowiązku publikacji wszystkich materiałów Wystawców oraz ma prawo odmowy ich publikacji bez podania przyczyny.

Pozostawiamy sobie możliwość zamknięcia listy Wystawców wcześniej lub odmówienia przyjęcia Wystawcy bez podania przyczyn. Wystawcy samodzielnie aranżują przestrzeń wystawienniczą. W przypadku zapotrzebowania na prąd i meble prosimy o zgłoszenie w formularzu. 

Jeśli jesteś ciekawy jak wyglądały nasze poprzednie realizacje sprawdź nasz kanał Craftowe TV - YouTube

Podawane niżej ceny, to wartości NETTO.

Podane w formularzu ceny netto mogą ulec zmianie po wyczerpaniu danej puli miejsc.

 

Chcesz sprzedawać swoje obrazy, ale na weekend masz już inne plany? Wystawimy je za Ciebie.  Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu na biuro@craftartdays.pl


Lokalizacja targów


Konfiguracja stoiska


Standard stoiska obejmuje:

  • Zamówioną przestrzeń (brak zabudowy targowej)
  • Wifi dla Wystawców
  • Promocje: post zbiorowy prezentujący Wystawcę na profilu wydarzenia C-ART Days (wpis na podstawie treści przesłanych przez Wystawcę)

Wyposażenie i świadczenia promocyjne (cenniki pojawią się po wybraniu miasta)


Świadczenia promocyjne - promocja online


Dodatkowe informacje

Jeżeli jest coś, co pozwoli nam lepiej przygotować Twój udział w targach to napisz nam to proszę.

Dziękujemy!


UWAGA: Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.Do wszystkich cen należy doliczyć podatek VAT 23%